SON DAKİKA: İki yeni transferle Çankırı Belediyespor Ankarada

SON DAKİKA: İki yeni transferle Çankırı Belediyespor Ankara'da

Çankırı Belediyespor, Antalya kampını tamamlayarak dün

akşam saatlerinde Ankara'ya dönüş yaptı ve cumartesi günü oynayacağı Bugsaşspor maçı için Amar Otel'e yerleşti.

Anadolu Jet'in Antalya - Ankara tarifeli seferine, kesin yolcu listesinin verilememesi nedeniyle otobüsle Ankara'ya dönmek zorunda kalan Çankırı Belediyespor kafilesi, yenilen akşam yemeği ve yeni transferlerden Erkan Özer'in 32'inci doğum günü pastasını kestikten sonra istirahate çekildi. Kafilede yeni transferlerden Metin Özçınar'ın sınavları nedeniyle Antalya'da kaldığı öğrenildi. Otobüsten inen teknik kadro ve futbolcuların arkadaşları Mete Metin'in babasını kaybetmesinin üzüntüsünü üzerlerinden atamadıkları da görüldü.

31 Ocak tarihine kadar transfer çalışmalarına aralıksız devam eden Çankırı Belediyespor'un Ankara'ya dönüş yolunda iki önemli ismi daha renklerine kattığını gördük. Bu transferlerden bir tanesi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Beykoz'da file bekçiliği yapan Serkan Bakar ile Göztepe, Karşıyaka, Ankaraspor, Ankaragücü, Çaykur-Rize ve son olarak Türk Telekom'da stoper oynayan deneyimli futbolcu Evren Erdeniz oldu.

Yeni transferlerden kaleci Serkan Bakar "Antalya kampında geçirdiğim kısa süre içerisinde takım içerisindeki uyum beni fazlasıyla etkiledi. Kendimi aile ortamında gibi hissediyorum. Herkese teşekkür ediyor, Çankırı Belediyespor'un başarısı için arkadaşlarımla birlikte büyük gayret göstereceğimi söyleyebilirim. Bugüne kadar oynadığım diğer kulüplerde yaşamadığım bir birliktelik içerisinde bulunmaktan da son derece mutluyum" dedi.

EVREN ERDENİZ:
HERŞEY ÇANKIRI BELEDİYESPOR İÇİN

Takımın Antalya kampına son iki gündür katıldığını belirten Evren Erdeniz, "Çankırı Belediyespor'un zor günler geçirdiğini biliyorum. Bunu bile bile geldim. Ama kendimi, bu günleri kısa sürede geride bırakmak için gayret gösteren bir ekip içerisinde buldum. İnanıyorum ki takıma gelen bütün arkadaşlar bugüne kadar elde etmiş oldukları birikim ve yeteneklerini sonuna kadar kullanarak Çankırı Belediyespor'un gruptaki iddiasını sürdürecekler. Burada futbolumu oynamaya geldim" dedi.

ALTYAPIDAN SAMET VE RECEP 
BUGÜN PROFESYONEL OLUYORLAR...

Öte yandan altyapıdan kamp kadrosuna davet edilen ve oldukça iyi bir kamp dönemi geçiren futbolculardan Samet Önger ve Recep Doğan da bugün profesyonel olarak  Çankırı Belediyespor ile sözleşme imzalayacaklar. Kendisiyle görüştüğümüz Samet "Ne diyebilirim ki! Hayallerim gerçek oldu. Çankırı'nın evladı olarak Çankırı Belediyespor'a profesyonel olarak hizmet vermekle birlikte bana güvenen hocalarımı ve yöneticilerimi de mahcup etmemek için tüm gayretimle çalışıyorum ve daha da çalışacağım." derken mutluluğu da gözlerinden okunuyordu.

Amar Otele yerleşen futbolcular, bugün 13.30'da Gölbaşında antrenmana çıkacaklar ve daha sonra da Cumartesi günü Ostim stadında oynayacakları Bugsaşspor maçının saatini bekleyecekler. Sabah saatlerinde 2. Başkan Hakan Şireci ve Teknik Direktör Atilla Gerin, Mete Metin'e ve ailesine taziye ziyaretinde bulunmak için Kırıkkale'ye gittiler.

GÖĞÜS REKLAMLARI NATA'DAN
Ligin ikinci yarısına oldukça çalkantılı bir süreçten geçerek hazırlanan Çankırı Belediyespor yönetimine önemli bir destek de, Çankırılı başarılı işadamı Namık Tanık'tan geldi. NATA Şirketler Grubu olarak Çankırı Belediyespor'un formalarına "göğüs" reklamı yeni yaptırılan formalarda yer aldı. 16 maç oynayacak olan takım, sahaya "NATA" göğüs reklamlı formalarla çıkacak. Konuyla ilgili olarak konuşan 2. Başkan Hakan Şireci "Namık Beyin takıma, zor günlerde yapmış olduğu bu destek bizim açımızdan çok önemli. Kendisine teşekkür ediyor, Çankırı Belediyespor'un başarısıyla birlikte bu desteğin de bizlere önemli bir motivasyon kazandırdığının bilinmesini istiyorum" dedi.

Bu arada takımda yer alacak oyuncuların sırt numaraları da belli oldu. Buna göre sezonun ikinci yarısında sahaya çıkacak Çankırı Belediyespor oyuncularının isimleri ve sırt numaraları şöyle:

Hamit (1), Mete (9), Erkan Özer (38), Celal (17), Bayram (88), Taylan (67), Erçin (26), Metin Özçınar (6), Zafer (7), Aykut (78), Kamil (8), Fatih (92), Hasan Durmaz (10), Ali Yakup (99), Mehmet Ali (90), M. Öner (89), Selahattin (25), Gürkan (12), Soner (57), Görkem (23), Fatih Kılıç (60), Serkan Bakar (27), Samet (54), Recep (91), Evren (53)

Fotoğraf 1: Takımın yeni transferleri Evren Erdeniz ve Serkan Bakar, 2. Başkan Hakan Şireci ve menajer İzzet Gümüş ile birlikte.
Fotoğraf 2: Turkcell Süper Ligi deneyimiyle takıma büyük katkı sağlayacak olan Evren Erdeniz, Vedat Beki ile birlikte.
Fotoğraf 3: NATA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Çankırılı başarılı işadamı Namık Tanık.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler