Venüs Retro nihayet bitiyor...

İyi haftalar Sözcü18 okuyucuları. Bu haftanın gündemleri arasında, Mars’ın Oğlak Burcu'na geçmesi, Retro Merkür’ün geri tekrar Oğlak Burcu'na geçmesi ve nihayet Venüs Retro'nun bitmesi yer alıyor.

Öncelikle 24 Ocak Pazartesi günü Mars, yüceldiği Oğlak Burcu'na geçiyor ve 6 Mart tarihine kadar Oğlakta seyrini sürdürecek. Bu süre zarfında odağımız sorumluluklarımız olacaktır. Daha kararlı, iradeli, disiplinli, hedef odaklı olup görev bilinciyle hareket edeceğiz. Yeni hedefler belirleyip, bu hedefler doğrultusunda kararlılıkla harekete geçebiliriz. Dikkat etmemiz gereken, hedeflerimizin gerçekçi olması olacaktır. Bununla birlikte emlak, gayrimenkul piyasasına bir hareket gelebilir. Dünya genelinde toprak, kurumsal şirketler ve otoriteler ile ilgili önemli gelişmeler olabilir. Bir taraftan da aile büyükleri veya iş hayatında mücadele gerektiren durumlarla da karşılaşılabilir.

26 Ocak Çarşamba günü ise Merkür, geri hareketini sürdürürken, tekrar Oğlak Burcu'na geçiş yapacak. Geçtiğimiz ay aldığımız bazı kararları tekrar sorgulayabilir, yeniden değerlendirebiliriz. Özellikle işimiz, kariyerimiz ve sorumluluklarımızla ilgili aldığımız kararları gözden geçirmek isteyebiliriz. Kaçan bazı iş fırsatları tekrar önümüze gelebilir. Haritamızın Oğlak Burcu olan alanını tekrar ele alıyoruz ve düzenliyoruz.

29 Ocak Pazar günü ise nihayet Venüs Retro bitiyor. Venüs demek sadece para ve aşk demek değildir. Hayattan aldığımız keyif, haz, tadımız tuzumuz, huzurumuz, mutluluk, neşe, sosyal ilişkiler, sanat, güzellik, estetik, kısaca hayatın keyifli yanlarıdır aynı zamanda. Ve bu Venüs Aralıktan beri, Oğlak gibi karamsar, soğuk bir burçta, Satürn yönetiminde retro yapıyor. Birçok kişi karamsarlığa kapılmış, hayattan tat alamıyor, keyifsiz, depresif ve neşesi kaçık olabilir. Bir yandan Oğlak Burcundaki bu toplaşma, bir yandan Venüs’ün Oğlak Retrosu havayı oldukça ağırlaştırdı. Fakat geçtiğimiz hafta önce Güneş Kovaya geçti, pazar günü ise Venüs’ün geri hareketi bitiyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren hem psikolojimiz hem de para veya ilişkiler alanında tıkanan işlerimiz düzlüğe çıkmaya başlayacaktır.

Hepimize şimdiden hayırlı olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.