• BIST 102.410
  • Altın 186,954
  • Dolar 4,4877
  • Euro 5,2816
  • Ankara : 15 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • İzmir : 24 °C
  • Çankırı : 12 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 14 °C

İstanbul, 25. Yıl Kutlamaları için toplandı

İstanbul, 25. Yıl Kutlamaları için toplandı
Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı, 25. kuruluş yıldönümü etkinliklerinin nasıl olması konusunu yemekli toplantıda masaya yatırdı.

İstanbul Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı, 25. Yıl kutlamalarında neler yapabilirizi konuşma adına yemekli bir toplantı düzenledi.

GECEDEN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

Geçtiğimiz Salı günü akşamı Yeşilyurt Manzara Restoran’da gerçekleştirilen yemeğe katılım beklenenin üzerinde gerçekleşti. Yemekte, İstanbul’da görev yapan Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya, ÇANDEF Başkanı Ömer Lütfi Özenç, Vakıf eski başkanları, dernek ve birlik başkanları, vakıf yönetim, denetim kurulu ile mütevelli heyet üyeleri biraraya geldiler.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Vakıf Başkanı Eşref Harmandar, öncelikli olarak halen restorasyon çalışmaları süren yeni Vakıf binas ile ilgili olrak “Bugün geldiğimiz noktada Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Vakfımıza tahsis edilen yeni Vakıf binamızın temin edilmesinde ve restorasyon çalışmalarında büyük katkısı olan Sayın Sabri Kaya ve emeği geçen herkese teşekkür” ederim dedi.

VAKFIMIZIN 25. YILINI EN GÖRKEMLİ BİÇİMDE NASIL KUTLAYALIM?
Başkan Harmandar, “Bu akşam burada, içinde bulunduğumuz 2011 yılının Vakfımızın kuruluşunun 25. Yılına denk gelmesi nedeniyle, kutlama programımızda yaşadığımız İstanbul’da Çankırı’yı ve Çankırılılar’ı daha fazla nasıl öne çıkarabiliriz? Vakfımızın 25'inci yılını en görkemli biçimde nasıl kutlayalım? Neler yapalım? Sizlerle istişare etmek istiyoruz. Bununla birlikte İstanbul’da yaşayan tüm hemşehrilerimizin bu etkinlikte bizimle beraber olmasını temenni ediyoruz ve bu düşüncelerimizi zenginleştirmenizi diliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu konuşmadan sonra söz alan başta Dilovası Kaymakamı Hasan Göç olmak üzere, 25. Yıl etkinlikleri kapsamında nelerin yapılabileceği konusunda düşüncelerini belirtmekle birlikte oluşturulacak komisyon için Vakıf Başkanı Harmandar’a yetki verdiler. Gece, yine Vakıf Başkanının “İstanbul’daki Çankırılılar’ın başarısı hepimizin başarısıdır. Birlikten kuvvet doğar” sözleri ile birlikte yemeğe katılan sivil toplum örgütü önderlerine ve katılımcılara teşekkür ederek misafirlerini uğurlamasıyla sona erdi.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Ali Karaabalı
23 Şubat 2011 Çarşamba 13:37
Hedef 18
Merhabalar,
Benim aynı yaşta olan vakfımız 25.yıl etkinlerine, Bilgi ve becerim dahilinde yardımcı olmaya hazır olduğumu belirtmek isterim.
25.Yıl etkinlikleriyle ilgili olarak aklımda bir kaç birşey olduğunu istenildiği takdirde Vakıf yöneticileriyle paylaşacağımı bildirmek isterim. Saygılar...
81.8.123.67
Mevlüt HAVAOĞLU
19 Şubat 2011 Cumartesi 13:31
Nice 25. Yıllara
Çankırılılar Vakfı kuruluşunun 25.yılı bütün Çankırılılar'a kutlu olsun. Vakıf yetkilileri şimdiye kadar tabana inmek için çaba sarfetmedi. İlk defa tabanla buluştular. Geç de olsa tebrikler. Çankırılar Federasyonu ise çok kısa bir zamanda İstanbul da ikamet eden bütün Çankırılılar'ı örgütleyerek bütün olma yolunda çok yol katettiler. Bundan böyle Vakıf ve Federasyon kol kola bütün Çankırılılar'ı kucaklayarak nice 25. yıllara.
195.175.51.50
Selami DEVECİ
18 Şubat 2011 Cuma 19:21
başarılar diliyorum
İstanbul'da yaşayan bütün hemşerilerime selam saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Yaşam hayatlarında sağlıklı, sıhhatli günler geçirmelerini temenni ediyorum. İş, dernek, vakıf çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.
88.239.244.233
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim